Český Západ Konstantinolázeňsko Stříbrsko Plánsko Hracholusky
   česky english deutsch


odkaz na stránky Evropské komise
   Evropský zemědělský fond
   pro rozvoj venkova:
   Evropa investuje
   do venkovských oblastí.
odkaz na stránky SZIF - Program rozvoje venkovaMikroregion Konstantinskolázeňsko

08. 08. 2008 | Mikroregion Konstantinolázeňsko

Mikroregion Konstantinolázeňsko se rozkládá v severovýchodní části okresu Tachov. V současné době sdružuje devět obcí: Konstatinovy Lázně, Černošín, Cebiv, Horní Kozolupy, Olbramov, Lestkov, Bezdružice, Kokašice a Záchlumí.

Společná vize mikroregionu Konstantinolázeňsko: „Trvale udržitelný rozvoj území vedoucí k zajištění ekonomické a sociální stability, se zaměřením na drobné podnikání, cestovní ruch, zemědělství a rozvoj občanské společnosti“.

více na www.mikroregion-konstantinolazensko.cz


Mikroregion Konstantinolázeňsko vyhlásil další výzvu grantového programu HARANTI

04. 03. 2013 | Mikroregion Konstantinolázeňsko

Mikroregion Konstantinolázeňsko vyhlásil další výzvu grantového programu HARANTI Grantový program „HARANTI“ se pomalu stává tradicí. 22. 2. 2013 byla na slavnostním večeru v Cebivi vyhlášena již 4. výzva tohoto programu. Uzávěrka příjmu žádostí je 31. 3. 2013.

- Pravidla grantového programu HARANTI pro rok 2013

- Žádost o grant 

| více ...

VÝSTAVA: 10 let obnovy Krasíkova

04. 10. 2012 | Mikroregion Konstantinolázeňsko

Výstavu 10 let obnovy Krasíkova, připravenou ve spolupráci místní akční skupiny Český Západ - Místní partnerství, Mikroregionu Konstantinolázeňsko, obce Kokašice a občanského sdružení Pomozme si sami je možné shlédnout od soboty 6. 10. 2012 na Krasíkově a to vždy v rámci akcí pro veřejnost a  po domluvě na obecním úřadě také v rámci skupinových prohlídek. Výstavní panely si můžete také prohlédnout on-line (po kliknutí na miniaturu dole se otevře celý panel o velikosti cca 8 MB). Výstava byla vytvořena za podpory Plzeňského kraje.

 

 


Soutěž o námět na logo grantového programu HARANTI

28. 02. 2011 | Mikroregion Konstantinolázeňsko

Mikroregion Konstantinolázeňsko vyhlašuje výtvarnou soutěž o námět na logo grantového programu HARANTI. Zúčastnit se mohou všechny děti a mladí lidé, kteří se cítí touto výzvou osloveni. Návrhy mohou být zpracovány jakoukoli výtvarnou technikou. Z doručených návrhů vyberou zástupci Mikroregionu Konstantinolázeňsko ty, na jejichž základě bude zpracována konečná podoba loga. Návrhy zasílejte do 13. 4. 2011 na adresu MAS Český Západ – Místní partnerství, Lázeňská 63, 349 52 Konstantinovy Lázně nebo na e-mail frouzova@leader-ceskyzapad.cz. Více informací v letáku k soutěži.

Mikroregion Konstantinolázeňsko opět vyhlašuje program HARANTI

28. 02. 2011 | Mikroregion Konstantinolázeňsko

Mikroregion Konstantinolázeňsko, opět vyhlašuje vlastní grantový program s názvem „HARANTI“. V rámci tohoto programu rozdělí až 120.000 Kč na projekty, na jejichž přípravě nebo realizaci se budou podílet mladí lidé z regionu.
O grant ve výši do 10.000 Kč může žádat buď neformální skupina, složená minimálně ze 3 členů starších 12ti let, přičemž alespoň jeden z nich musí být starší 18ti let, nebo jakákoliv nezisková organizace, která dlouhodobě pracuje s dětmi nebo mládeží, nebo o práci s touto skupinou uvažuje (např. škola, tělovýchovné jednoty, sbory dobrovolných hasičů, občanská sdružení apod.). Tematická oblast projektů není omezena - mohou mít zaměření kulturní, společenské, historické, sportovní, vzdělávací, ekologické, práci s dětmi a mládeží, pomoc spoluobyvatelům apod. Podmínkou je, že žadatel se bude na realizaci projektu podílet vlastní dobrovolnickou prací.
Projekty se předkládají doručením (osobně či poštou) vyplněného formuláře žádosti o grant v zalepené obálce na kterýkoliv obecní úřad na území Mikroregionu Konstantinolázeňsko do 13. 4. 2011 do 16 hod. (rozhoduje datum podacího razítka obecního nebo městského úřadu). Veřejná prezentace a hodnocení projektů proběhne 19. 4. 2011 od 16:30. Realizace projektů musí proběhnout do 31. 12. 2011.
Více informací se dozvíte v Pravidlech. Ke stažení je také formulář Žádosti o dotaci. Pro úspěšné žadatele pak formulář Závěrečné zprávy a Soupisky výdajů. Další informace o grantovém programu podává Ing. Markéta Frouzová, tel.: 774499392, e-mail: frouzova@leader-ceskyzapad.cz.

Podnikatelé Konstantinolázeňska a okolí chtějí spolupracovat

06. 04. 2006 | Mikroregion Konstantinolázeňsko

Zástupci podnikatelů v cestovním ruchu, kteří se v polovině března sešli v Konstantinových Lázních se chtějí společně prezentovat a zvýšit tak zájem turistů o celý region. Uvažují i o založení společného sdružení. Další schůzka se koná tuto sobotu 8. 4. 2006 od 10 hodin v Hotelu Jitřenka v Konstantinových Lázních. | více ...

Zájemcům o kurzy průvodců na Konstantinolázeňsku zbývá ještě týden

03. 02. 2006 | Mikroregion Konstantinolázeňsko

Kurz, který pro zájemce o provádění turistů po místních památkách, připravuje Mikroregion Konstantinolázeňsko, se pomalu naplňuje. Volná místa stále ještě jsou, přihlásit se je možné až do 10. 2. 2006. | více ...

Cyklotrasy spojují regiony

23. 11. 2005 | Mikroregion Konstantinolázeňsko

V Chodové Plané se v pátek sejdou nejen milovníci cyklistiky, ale i starostové a široká veřejnost. Mikroregion Konstantinolázeňsko pro ně připravil slavnostní setkání s názvem Společné cyklotrasy. | více ...

Krasíkov přivítal milovníky jablek

03. 10. 2005 | Mikroregion Konstantinolázeňsko

Zhruba tři sta návštěvníků dorazilo v sobotu i přes nepřízeň počasí na vrch Krasíkov, aby společně oslavily Slavnosti jablek. Ty se na Krasíkově, který je dominantou Mikroregionu Konstantinolázeňska, konaly letos již potřetí. | více ...

Krasíkov přivítal milovníky jablek

02. 10. 2005 | Mikroregion Konstantinolázeňsko

Zhruba tři sta návštěvníků dorazilo v sobotu i přes nepřízeň počasí na vrch Krasíkov, aby společně oslavily Slavnosti jablek. Ty se na Krasíkově, který je dominantou Mikroregionu Konstantinolázeňska, konaly letos již potřetí. | více ...

rubrika | 1-10 | následující | Celkem 21 článků


Zajištění akcí
vybaveni@leader-ceskyzapad.cz
tel.: 77 44 99 396
více informací zde
REZERVACE MOBILNÍHO VYBAVENÍ

Konzultace projektů
Využijte možnosti konzultovat Vaše projektové záměry nebo probíhající projekty s pracovníky MAS! Konzultace je možno domluvit telefonicky nebo e-mailem ve standardní otevírací době kanceláře MAS v Konstantinových Lázních - vždy v pondělí a pátek od 9 do 15 h., nebo i v jiném čase a na jiném místě.

Kontakty pro konzultace:

Jan Florian
koordinátor programu LEADER
tel. 774499396
florian@leader-ceskyzapad.cz

Miroslava Válová
předsedkyně a manažerka MAS valova@leader-ceskyzapad.cz
tel. 774499395

(c) MAS Cesky Zapad - Mistni partnerstvi  |  tel. +420 374692021  |  info@leader-ceskyzapad.cz
webdesign | Tomáš Möller | receptt | 2006