Český Západ Konstantinolázeňsko Stříbrsko Plánsko Hracholusky
   česky english deutsch


odkaz na stránky Evropské komise
   Evropský zemědělský fond
   pro rozvoj venkova:
   Evropa investuje
   do venkovských oblastí.
odkaz na stránky SZIF - Program rozvoje venkovaMobilní vybavení pro akce

Mobilní vybavení pro kulturní a sportovní akce


Projekt „Mobilní vybavení pro kulturní a sportovní akce“ je projektem spolupráce tří MAS. MAS Český Západ - Místní partnerství na něm spolupracuje s MAS Kyjovské Slovácko v pohybu a MAS Rozvojové partnerství Regionu Hranicko.
Cílem projektu je pořízení vybavení potřebných pro pořádání kulturních a sportovních akcí v jednotlivých regionech. V loňském roce proběhla anketa, na jejímž základě byl sestaven soubor pořizovaného zařízení (např. velkokapacitní stan, mobilní podium, osvětlovací technika, sada stolů a lavic, výstavní stojany a prodejní stánky…)
Toto zařízení bude pořízeno v průběhu jara 2010 do vlastnictví MAS Český Západ – Místní partnerství a bude za provozní náklady nabízeno k zapůjčení neziskovým organizacím, spolkům, obcím a dalším nekomerčním subjektům.


MAS nabízí pomoc při organizačním zajištění akcí

27. 08. 2010 | projekty na území MAS > Mobilní vybavení pro akceMAS Český Západ - Místní partnerství nabízí k využití až 15 ks stylových dřevěných skládacích stánků na jarmarky a podobné akce.
Pro bližší informace a rezervace terminů kontaktujte Jana Floriana na tel.: 77 44 99 396 nebo na adrese: vybaveni@leader-ceskyzapad.cz


Zajištění akcí
vybaveni@leader-ceskyzapad.cz
tel.: 77 44 99 396
více informací zde
REZERVACE MOBILNÍHO VYBAVENÍ

Konzultace projektů
Využijte možnosti konzultovat Vaše projektové záměry nebo probíhající projekty s pracovníky MAS! Konzultace je možno domluvit telefonicky nebo e-mailem ve standardní otevírací době kanceláře MAS v Konstantinových Lázních - vždy v pondělí a pátek od 9 do 15 h., nebo i v jiném čase a na jiném místě.

Kontakty pro konzultace:

Jan Florian
koordinátor programu LEADER
tel. 774499396
florian@leader-ceskyzapad.cz

Miroslava Válová
předsedkyně a manažerka MAS valova@leader-ceskyzapad.cz
tel. 774499395

(c) MAS Cesky Zapad - Mistni partnerstvi  |  tel. +420 374692021  |  info@leader-ceskyzapad.cz
webdesign | Tomáš Möller | receptt | 2006