Český Západ Konstantinolázeňsko Stříbrsko Plánsko Hracholusky
   česky english deutsch


odkaz na stránky Evropské komise
   Evropský zemědělský fond
   pro rozvoj venkova:
   Evropa investuje
   do venkovských oblastí.
odkaz na stránky SZIF - Program rozvoje venkovaMikroregion Konstantinolázeňsko vyhlásil další výzvu grantového programu HARANTI

04. 03. 2013 | Mikroregion Konstantinolázeňsko

Mikroregion Konstantinolázeňsko vyhlásil další výzvu grantového programu HARANTI Grantový program „HARANTI“ se pomalu stává tradicí. 22. 2. 2013 byla na slavnostním večeru v Cebivi vyhlášena již 4. výzva tohoto programu. Uzávěrka příjmu žádostí je 31. 3. 2013.

- Pravidla grantového programu HARANTI pro rok 2013

- Žádost o grant Během večera představili své projekty ti, kteří uspěli se svými žádostmi v loňském roce. Podpořených projektů bylo celkem deset, a bylo opravdu radostné sledovat množství aktivit a nápadů, které se díky podpoře Mikroregionu Konstantinolázeňsko podařilo realizovat.

Občanské sdružení Víchov například seznámilo děti s technikou klasické černobílé fotografie, kroužek cvičení rodičů s dětmi z Bezdružic zažil několik výletů za pohádkou, o.s. Lapeť sestavilo team, který vytvořil fantastický komiks o Černošínských legendách, v Cebivi mají díky projektu krásně vyzdobené nádraží a mnoho dalších nápadů zde bylo k vidění.

Potěšující také je, že se díky programu HARANTI rozvíjí spolupráce mezi aktivními skupinami na území mikroregionu. Například hasiči z Černošína se vypravili na Krasíkov, kde se utkali v historické bitvě s kokašickým kroužkem Šikulů, Záchranná služba Royal Rangers zase asistovala u branného závodu v Černošíně a to jsou jen některé příklady setkání a vzájemné spolupráce.

S nápadem na vytvoření grantového programu přišel Mikroregion Konstantinolázeňsko v roce 2010 ve snaze o podporu aktivit dětí a mládeže na svém území. Tak jako byl Kryštof Harant z Polžic a Bezdružic všestranným renesančním člověkem, může tento program přispět k proměně mnohých malých „harantů“ v aktivní osobnosti. Výjimečné na grantech z programu HARANTI je především to, že o ně mohou žádat nejenom zavedené organizace, ale i neformálně utvořené skupiny mladých lidí, které přijdou s dobrým nápadem a nebojí se pustit do jeho realizace. Jednotlivé projekty mohou být podpořeny částkou až 10 000,- Kč.

Pravidla grantového programu HARANTI a formuláře žádosti o grant naleznete pod odkazem výše. S případnými dotazy se obracejte na Markétu Frouzovou tel.: 77 44 99 395, e-mail: frouzova@leader-ceskyzapad.cz.


Upozornit | Tisknout


Zajištění akcí
vybaveni@leader-ceskyzapad.cz
tel.: 77 44 99 396
více informací zde
REZERVACE MOBILNÍHO VYBAVENÍ

Konzultace projektů
Využijte možnosti konzultovat Vaše projektové záměry nebo probíhající projekty s pracovníky MAS! Konzultace je možno domluvit telefonicky nebo e-mailem ve standardní otevírací době kanceláře MAS v Konstantinových Lázních - vždy v pondělí a pátek od 9 do 15 h., nebo i v jiném čase a na jiném místě.

Kontakty pro konzultace:

Jan Florian
koordinátor programu LEADER
tel. 774499396
florian@leader-ceskyzapad.cz

Miroslava Válová
předsedkyně a manažerka MAS valova@leader-ceskyzapad.cz
tel. 774499395

(c) MAS Cesky Zapad - Mistni partnerstvi  |  tel. +420 374692021  |  info@leader-ceskyzapad.cz
webdesign | Tomáš Möller | receptt | 2006