Český Západ Konstantinolázeňsko Stříbrsko Plánsko Hracholusky
   česky english deutsch


odkaz na stránky Evropské komise
   Evropský zemědělský fond
   pro rozvoj venkova:
   Evropa investuje
   do venkovských oblastí.
odkaz na stránky SZIF - Program rozvoje venkovaZpravodaj č. 6

23. 09. 2009 | Místní akční skupina > Zpravodaj

Právě vychází šesté číslo Zpravodaje MAS. Představíme Vám první projekty realizované z programu LEADER 2007- 13 i přijaté projekty ve 2. a 3. výzvě. Dozvíte se více o nových projektech MAS - Vlídná nádraží a Jarmark bez hranic. Nově jsme zařadili tip na výlet a fotohádku, abychom všichni lépe poznali náš region.
Dochází ke změně v distribuci Zpravodaje. Zpravodaj bude distribuován poštou přímo na jednotlivé obce v MAS, do obecních knihoven, čekáren u lékařů, infocenter, kde bude vždy dostatečný počet výtisků k rozebrání. Členům MAS a příjemcům dotací přijde jeden výtisk Zpravodaje poštou přímo na jejich adresu. Distribuce proběhne do konce září.
Uvítáme Vaše připomínky a náměty nejen k obsahu, ale i k distribuci.

Zpravodaj č.5

20. 12. 2008 | Místní akční skupina > Zpravodaj

V posledním čísle Zpravodaje si můžete přečíst o prvních úspěšných projektech podpořených z programu LEADER 2007-13, zprávu o exkurzi MASky na Frýdlantsko, rozhovor se starostou Kostelce, panem Františkem Trhlíkem, představíme Vám občanské sdružení Martinus, které zachraňuje kostel v Křivcích. Dozvíte se také o projektech na území MAS jako jsou Vlídná nádraží, Obnova vybraných sakrálních památek na území Český Západ či Hipostezky, a mnoho dalšího.
Shánějte se po výtisku, který by měl být k dispozici ve Vaší obci zdarma anebo si ho přečtěte -zde-.

Nový Zpravodaj MAS

12. 02. 2010 | Místní akční skupina > Zpravodaj

V tyto dny je do obcí, infocenter, čekáren lékařů i všem členům, příjemcům dotací a partnerům MAS distribuován Zpravodaj č. 7. Dozvíte se, co nového se za uplynulé měsíce odehrálo v MAS, můžete se inspirovat projekty podpořenými v rámci 4. výzvy programu LEADER 2007-13. Dočtete se, kam se posunul projekt spolupráce Podejme si ruce s kulturním dědictvím a také, jak to vypadá s projektem na mapování místních výrobců a výrobků "Jarmark bez hranic". Přečíst si můžete rozhovor s kladrubským historikem, panem Jiřím Čechurou, místostarostkou Újezda nade Mží, paní Jarmilou Krblichovou, či zástupcem občanského sdružení STROM, panem Tomášem Möllerem. Nechybí ani fotohádanka a tip na výlet. Přejeme příjemné a inspirativní počtení.

 • zpravodaj č.7 ke stažení

 • ZPRAVODAJ DUBEN 2006 - Spolupracovat a spolu pracovat

  18. 04. 2006 | Místní akční skupina > Zpravodaj

  Dubnové číslo Zpravodaje MAS přináší informace nejen o různých možnostech spolupráce, ale i o projektech, podpořených v rámci 2. výzvy LEADER+ a o dalších projektech, které se v regionu MAS realizují. Mimoto obsahuje i rozhovor se starostou Svojšína Karlem Petráněm a s členem Výběrové komise MAS a zástupcem akciové společnosti Zámek Bezdružice panem Ing. Josefem Kesslerem.


  Zajištění akcí
  vybaveni@leader-ceskyzapad.cz
  tel.: 77 44 99 396
  více informací zde
  REZERVACE MOBILNÍHO VYBAVENÍ

  Konzultace projektů
  Využijte možnosti konzultovat Vaše projektové záměry nebo probíhající projekty s pracovníky MAS! Konzultace je možno domluvit telefonicky nebo e-mailem ve standardní otevírací době kanceláře MAS v Konstantinových Lázních - vždy v pondělí a pátek od 9 do 15 h., nebo i v jiném čase a na jiném místě.

  Kontakty pro konzultace:

  Jan Florian
  koordinátor programu LEADER
  tel. 774499396
  florian@leader-ceskyzapad.cz

  Miroslava Válová
  předsedkyně a manažerka MAS valova@leader-ceskyzapad.cz
  tel. 774499395

  (c) MAS Cesky Zapad - Mistni partnerstvi  |  tel. +420 374692021  |  info@leader-ceskyzapad.cz
  webdesign | Tomáš Möller | receptt | 2006