Český Západ Konstantinolázeňsko Stříbrsko Plánsko Hracholusky
   česky english deutsch


odkaz na stránky Evropské komise
   Evropský zemědělský fond
   pro rozvoj venkova:
   Evropa investuje
   do venkovských oblastí.
odkaz na stránky SZIF - Program rozvoje venkovaCyklotrasy spojují regiony

23. 11. 2005 | Mikroregion Konstantinolázeňsko

V Chodové Plané se v pátek sejdou nejen milovníci cyklistiky, ale i starostové a široká veřejnost. Mikroregion Konstantinolázeňsko pro ně připravil slavnostní setkání s názvem Společné cyklotrasy.

Mikroregion Konstantinolázeňsko a Stříbrský region letos společně, za podpory programu, vyznačili několik desítek různých tras pro cyklisty. Současně vydali cyklo-turistickou mapu a společně s dalšími mikroregiony a obcemi Tachovska se scházeli na jednáních, během kterých navrhli propojení cyklotras v severní části tachovského okresu a díky spolupráci s Bavorským regionem Steinwald a místními úřady i přeshraniční propojení do Německa. V současné době připravuje Konstantinolázeňsko vydání cykloatlasu a rozšíření dostupnosti informací pro cykloturisty a další návštěvníky regionu. Uvažuje se i o zřízení půjčovny kol.

Výsledky těchto projektů i výhledy do budoucna představí zástupci Mikroregionu Konstantinolázeňsko i partnerských regionů všem zájemcům v pátek 25. 11. 2005 od 18 hodin v Restauraci Ve Skále v Chodové Plané na slavnostní konferenci. Účast přislíbili i radní Plzeňského kraje Olga Kalčíková a Jiří Kalista a zemští radové sousedních Bavorských regionů. Projekty Mikroregionu Konstantinolázeňsko byly realizovány za podpory různých zdrojů – programu Leader ČR, dotace Plzeňského kraje, podpora Evropské unie z programu Interreg IIIA i Leader+.

Upozornit | Tisknout


Zajištění akcí
vybaveni@leader-ceskyzapad.cz
tel.: 77 44 99 396
více informací zde
REZERVACE MOBILNÍHO VYBAVENÍ

Konzultace projektů
Využijte možnosti konzultovat Vaše projektové záměry nebo probíhající projekty s pracovníky MAS! Konzultace je možno domluvit telefonicky nebo e-mailem ve standardní otevírací době kanceláře MAS v Konstantinových Lázních - vždy v pondělí a pátek od 9 do 15 h., nebo i v jiném čase a na jiném místě.

Kontakty pro konzultace:

Jan Florian
koordinátor programu LEADER
tel. 774499396
florian@leader-ceskyzapad.cz

Miroslava Válová
předsedkyně a manažerka MAS valova@leader-ceskyzapad.cz
tel. 774499395

(c) MAS Cesky Zapad - Mistni partnerstvi  |  tel. +420 374692021  |  info@leader-ceskyzapad.cz
webdesign | Tomáš Möller | receptt | 2006