Český Západ Konstantinolázeňsko Stříbrsko Plánsko Hracholusky
   česky english deutsch


odkaz na stránky Evropské komise
   Evropský zemědělský fond
   pro rozvoj venkova:
   Evropa investuje
   do venkovských oblastí.
odkaz na stránky SZIF - Program rozvoje venkovaFotosoutěž „Pohled z koňského sedla“ se blíží ke konci

24. 11. 2012 | projekty na území MAS

Na koni po západě Čech je název společného projektu, realizovaného třemi místními akčními skupinami z Plzeňského kraje, jehož cílem je propojit značenou jezdeckou trasou Bavorsko, Středočeský a Karlovarský kraj přes severní část Plzeňského kraje, tedy přes Tachovsko, severní Plzeňsko a Rokycansko.

V rámci tohoto projektu byla v březnu tohoto roku vyhlášena fotosoutěž „Pohled z koňského sedla“, zaměřená na fotografie zobrazující koně, putování s koňmi krajinou nebo různé „koňácké“ akce. Původní srpnová uzávěrka soutěže byla nakonec posunuta až na 30. 11. 2012 a fotografie je proto možné ještě tři týdny posílat na adresu fotosoutez@svetovina.cz.

Soutěž je určena profesionálním, ale i amatérským fotografům a je vyhlášena ve dvou kategoriích:

1) Život s koněm (fotografie z různých akcí, které jsou pořádány ve spojitosti s koňmi – např. závody, soutěže, přehlídky, setkání, ale i každodenní život s koněm)

2) S koněm na cestách (fotografie z putování s koněm, kůň v krajině apod.)

Fotografie musí být v digitální podobě v maximální velikosti 4 MB a v minimálním rozlišení 1024 x 768 pixelů. Každý snímek je třeba opatřit v názvu souboru místem a datem pořízení (pokud je známo), příjmením fotografa a případně názvem fotografie. Kompletní pravidla soutěže jsou zveřejněna na adrese www.nakonipozapadecech.cz.

Dosud obdržené soutěžní fotografie jsou zveřejněné na www.facebook.com/CeskyZapadLEADER, kde se můžete zapojit do hlasování o nejhezčí fotografii. O vítězích rozhodne porota ze zástupců všech tří spolupracujících MAS závěrem letošního roku.

Bližší informace o soutěži naleznou zájemci na www.nakonipozapadecech.cz.


Upozornit | Tisknout


Zajištění akcí
vybaveni@leader-ceskyzapad.cz
tel.: 77 44 99 396
více informací zde
REZERVACE MOBILNÍHO VYBAVENÍ

Konzultace projektů
Využijte možnosti konzultovat Vaše projektové záměry nebo probíhající projekty s pracovníky MAS! Konzultace je možno domluvit telefonicky nebo e-mailem ve standardní otevírací době kanceláře MAS v Konstantinových Lázních - vždy v pondělí a pátek od 9 do 15 h., nebo i v jiném čase a na jiném místě.

Kontakty pro konzultace:

Jan Florian
koordinátor programu LEADER
tel. 774499396
florian@leader-ceskyzapad.cz

Miroslava Válová
předsedkyně a manažerka MAS valova@leader-ceskyzapad.cz
tel. 774499395

(c) MAS Cesky Zapad - Mistni partnerstvi  |  tel. +420 374692021  |  info@leader-ceskyzapad.cz
webdesign | Tomáš Möller | receptt | 2006