Český Západ Konstantinolázeňsko Stříbrsko Plánsko Hracholusky
   česky english deutsch


odkaz na stránky Evropské komise
   Evropský zemědělský fond
   pro rozvoj venkova:
   Evropa investuje
   do venkovských oblastí.
odkaz na stránky SZIF - Program rozvoje venkovaSetkání LEADERů a slavnostní otevření cyklotras na Tachovsku

17. 05. 2005 | Místní akční skupina > Partneři

V pátek 20. května představí v kulturním domě v Kostelci na Tachovsku občanské sdružení Český Západ – Místní partnerství projekty, které byly realizované z prostředků programu Ministerstva zemědělství LEADER ČR v rámci území Miroregionu Konstantinolázeňsko a Stříbrského regionu. Program dvoudenního setkání začíná v pátek od 10:00 hodin.

Český Západ – Místní partnerství je jednou ze čtrnácti tzv. místních akčních skupin podpořených v rámci tohoto programu v loňském roce. Cílem místních akčních skupin je zajištění společného rozvoje tohoto území na základě principů partnerství - tedy trvalé spolupráce mezi zástupci veřejných a soukromých subjektů v tomto regionu. Díky z programu LEADER ČR bylo možné podpořit nákup strojů pro dva zemědělské subjekty, rekonstruovat střechu kostela sv. Jana Křtitele v Okrouhlém Hradišti a vybudovat cyklotrasy stezky na území obou zmíněných mikroregionů. Celkově bylo v rámci území Českého Západu z programu Leader ČR proinvestováno 4,5 milionů korun.

Součástí setkání, kterého se zúčastní i zástupci dalších českých i moravských místních akčních skupin, Ministerstva zemědělství a Ministerstva pro místní rozvoj budou i informace k přípravě Evropského zemědělského fondu pro rozvoj venkova (EAFRD) na plánovací období 2007 – 2013 a diskuse k programu EU LEADER+.

V sobotu 21. května od 12:30 v Černošíně proběhne slavnostní symbolické otevření cyklotras obou mikroregionů. Kdo bude mít chuť, může si cyklotrasy prohlédnout ze sedla kola v rámci plánovaného cyklovýletu, který začíná v 10:20 v Bezdružicích. Přímo z Plzně bude pro zájemce vypraven zvláštní cyklovlak.

Upozornit | Tisknout


Zajištění akcí
vybaveni@leader-ceskyzapad.cz
tel.: 77 44 99 396
více informací zde
REZERVACE MOBILNÍHO VYBAVENÍ

Konzultace projektů
Využijte možnosti konzultovat Vaše projektové záměry nebo probíhající projekty s pracovníky MAS! Konzultace je možno domluvit telefonicky nebo e-mailem ve standardní otevírací době kanceláře MAS v Konstantinových Lázních - vždy v pondělí a pátek od 9 do 15 h., nebo i v jiném čase a na jiném místě.

Kontakty pro konzultace:

Jan Florian
koordinátor programu LEADER
tel. 774499396
florian@leader-ceskyzapad.cz

Miroslava Válová
předsedkyně a manažerka MAS valova@leader-ceskyzapad.cz
tel. 774499395

(c) MAS Cesky Zapad - Mistni partnerstvi  |  tel. +420 374692021  |  info@leader-ceskyzapad.cz
webdesign | Tomáš Möller | receptt | 2006